چگونه برای کترینگ بازار یابی کنم؟ حاج بهزاد

۱۰ ایده بی نظیر بازاریابی برای کترینگ ها

۱- بازاریابی با عکاسی های خوشمزه

 

اگر به هرکدام از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام سر بزنید، در دسته بندی های ترند آنها ،با یک  بخش مخصوص غذا و خوراکی ها مواجه میشوید که طرفدارهای زیادی داشته و در آن انواع عکس، پست و تبلیغات درمورد غذا ها، خوراکی ها یا کترینگ هادیده می شود.

 

همین سر نخ خوبی برای بکارگیری اولین تکنیک طرح تبلیغاتی و بازاریابی برای تبلیغ کترینگ است .از غذا ها و خوراکی هایی که سرو می کنید عکس های جذاب و هیجان انگیز بگیرید. ترفند ها و راهکارهای بصری که چشم افراد را به خود درگیر می کنند، پرمخاطب ترین بخش از فضای مجازی و دیگر ابزارهای تکنولوژیکی اجتماعی هستند.

 

نکته مهم در همین ابتدا آنکه چندان به مهارتهای عکاسی خود اعتماد نکنید و اجازه بدهید یک عکاس حرفه ای و متخصص که تجربه عکسبرداری و تبلیغات در زمینه غذا ها و کترینگ ها را دارد، این کار مهم را برعهده بگیرد. چراکه اگر بهترین شیوه و طراحی را برای خوراکی ها یا غذاها را در میان دیگر رقبای خود  دارید، ممکن است شیوه و سبک عکاسی شما نتواند همه کیفیت و هنرتان را به مردم و مشتریان خود نشان بدهد.

یک نکته مهم دیگر در این نوع بازاریابی تبلیغاتی، استفاده از هشتگ می باشد . اگر قبل از کلماتی که قصد تبلیغ آنها را در پیج های شبکه های اجتماعی دارید، این علامت را بگذارید، مخاطبینی که دنبال این نوع کلمات هستند، آسان تر و با احتمال بسیار بالاتری با پیج و پست هایتان روبرو خواهند شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست